22/5/2019.

МАТУРСКО ВЕЧЕ 22.5.2019.

Још једна генерација матураната приједорске Гимназије поносно је прошетала улицама нашег града. Пет одјељења матураната, заједно да својим разредницима, професорима, директором и педагогом школе прославило је матурско вече у мотелу „Ле Понт”. Као и протеклих година, гимназијалцима су се придружили и матуранти Музичке школе „Саво Балабан”. Међу 107 матураната, ученица генерације је Хана Будимлић. Славље се наставило уз музику и плес до касно у ноћ. Да је ово била незаборавна ноћ која ће дуго остати у памћењу професора и ученика приједорске Гимназије свједоче и форографије за које је био задужен Фото „Метро” Приједор и које ускоро постављамо на страницу. Свим матурантима искрене честитке са жељом да успјешно наставе своје школовање онима који се за то одлуче а осталима желимо да што прије пронађу посао и раде оно за шта су се школовали.

Фото:prijedordanas.com