7/11/2019.

СТИПЕНДИЈЕ ОДОБРЕНЕ ЗА 73 УЧЕНИКА

Од 169 пријављених кандидата стипендије су одобрене за 73. То су и прелиминарни резулати конкурса за додјелу стипендија ученицима средњих школа за школску 2019-2020 годину које је данас објавио Град Приједор. Ученици који имају било какву примједбу на резултате јавног конкурса у наредних седам дана могу их доставити надлежном Одјељењу за друштвене дјелатности. У односу на претходне године новина је што се први пут додјељују три врсте стипендија, а резултати конкурса могу се видјети на wеб страници градске управе www.prijedorgrad.org. Коначна ранг листа биће утврђена по истеку жалбене процедуре. Висина мјесечне стипендије за средњошколце износи 70 марака. Иначе јавни конкурс за додјелу студентских стипендија редовним студентима првог циклуса за академску 2019-2020 годину биће објављен 22. новембра.

М.Ковачевић/infoprijedor.ba