27/1/2022.

СВЕЧАНО ПРОСЛАВЉЕН ДАН ШКОЛЕ И ШКОЛСКА СЛАВА „СВЕТИ САВА”

Традиционално, у просторијама наше школе уз пригодан културно-умјетнички програм обиљежен је Савиндан, Дан школе и школска слава. Планину ће помакнути само онај ко је на почетку помицао каменчиче.” Пут знања и учења је непрекидан и добар пут јер нас води узбрдо ка племенитим циљевима. Одлична мјера наших успјеха су наши ученици и професори који су, међу једнакима, награђени за свој рад. Школска слава је идеалан тренутак да се уруче признања за успјехе. Светосавска повеља ове године уручена је ученици Вањи Балтић (4-1) Честитамо на овом значајном признању! За успјех, владање и ваннаставне активност награђени су ученици:
Данило Вукота (4-1)
Вук Павић (4-4)
Синиша Стеванић (4-1)
Жељана Тубин (4-1)
Анђела Мрђа (4-1)
За изузетан рад у ваннаставним активностима и промоцију Гимназије признање је добио Василије Пачариз (4-3)
Литерарне награде :
Данијела Шорга ( 3-2)
Жељана Тубин (4-1)
Ивана Кнежевић (3-3)
За израду школских мурала признања иду:
Амили Диздаревић (3-2)
Тамари Вукић (3-1)
Честитамо вриједним ученицима!
За рад и остварене резултате у пројекту Ја грађанин признање је уручено проф. Александри Зец. За рад, залагање те организацију манифестације “100 година приједорске Гимназије” признања и захвалнице уручене су библиотекару Драгани Крагуљ и професорима Сњежани Хрваћанин, Милици Ђерић и Дејану Карлици. Честитамо драгим професорима!
“Свакога дана понеси кантицу земље на једно мјесто и саградићеш планину!” - наша има 100 година и поносни смо на сваки грумен у њој!