ПЕДАГОШКО-ПСИХОЛОШКА СЛУЖБА

ПЕДАГОГ- БОЈАНА ВУЧЕНОВИЋ

izdvajamo

Биографија

Бојана Вученовић, рођена 09.07.1991. године у Приједору. Основну и средњу Угоститељско-економску школу завршила у Приједору. Након завршење средње школе 2010. године уписала Фиозофски факултет смјер педагогија у Бања Луци гдје је на истом дипомирала 2014. године и стекла звање дипломирани педагог. У ЈУ Гимназија „Свети Сава” запослена на замјени педагога Милане Лончина, која је на породиљском одсуству, од септембра 2017. године.

ПСИХОЛОГ- МИЛАНКА ПРПОШ

izdvajamo

Биографија

Миланка Прпош, рођена 26.04.1982. године у Приједору гдје је завршила основну и средњу медицинску школу. Дипломирала на Филозофском факултету у Бања Луци, одсјек психологија. У ЈУ Гимназији „Свети Сава“ Приједор запослена од 2009. године као школски психолог. Удана, мајка двоје дјеце.