4/5/2018. ГИМНАЗИЈСКА ЕКИПА ОСВОЈИЛА ПРВО МЈЕСТО НА РЕГИОНАЛНОМ ТАКМИЧЕЊУ „ЈА ГРАЂАНИН”

Данас је одржано регионално такмичење из пројекта " Ја грађанин", у оквиру предмета демократија и људска права. Гимназијска екипа коју предводи професор-ментор Александра Зец освојила је прво мјесто. Такмичење је одржано у ЈУ Пољопривредно-прехрамбена школа Приједор. Награду је освојио разред IV-2 који су представљали: Дана Полетан, Огњен Згоњанин, Мирза Реџић, Алекса Комосар, Божана Тинтор, Игор Ромчевић, Дајана Милуновић и Срђан Медић. Тема пројекта је: Набавка интерактивних телевизора. Овим успјехом наша екипа се пласирала на државну смотру у Сарајево. Честитамо нашим ученицима и професору-ментору Александри Зец.

Ћирилица | Latinica